Powiedzieli o akcji:

"Temat bezpieczeństwa na polskich drogach jest nam wszystkim bardzo bliski, stąd każda inicjatywa zmierzająca do poprawy sytuacji jest godna szacunku. Z prawdziwą przyjemnością przeczytałem więc wszystkie informacje o Waszej akcji. Podpisuję się obiema rękami pod tego typu inicjatywą."

Tomasz Czopik

Kierowca rajdowy, czterokrotny Mistrz Polski (w roku 2003 w klasyfikacji generalnej), właściciel i instruktor szkoły bezpiecznej jazdy


"Jestem osobą od wielu lat związaną z motoryzacją, lata praktycznej jazdy, prawie 3 miliony kilometrów. Obecnie kierowany podobnymi pobudkami co Państwo ukończyłem kurs instruktora nauki jazdy kat A,B,C,C+E,D. Informacje zawarte w "Kochaj Życie" uważam za bardzo wartościowe. Gratuluję i pozwolę sobie polecać tę stronę innym."

Jarosław Kiliński


"Mam pewne motto, którego staram się trzymać."Największy błąd popełnia ten, kto myśląc, że może zrobić niewiele - nie robi nic" Dlatego m.in. nie mogę przejść obojętnie obok Waszej inicjatywy"

Wojciech Gajewski


"To co tu robicie jest godne pochwały. Im wiecej ludzi trafi na tę stronę - tym lepiej. Nawet jeśli trafią i tacy, którzy niewiele stąd wyniosą, to zawsze coś..."

Grażyna Gregorowicz

autorka "Medalionów motoryzacji - Janusz Kulig".
Info: www.gagaart.com.pl


Nasza idea podoba Ci się? A może jesteś przeciwny/a? Daj znać. Jeśli chcesz, zamieścimy tu Twoją opinię.